Napisz nowy wpis do księgi

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane
Twój email nie zostanie opublikowany
Dla zapewnienia bezpieczeństwa zapisujemy adres twojego ip 3.236.223.106.
Beata Beata napisał/a Styczeń 24, 2017 o 10:41 am:
Pan Łukasz Sokół to osoba niesamowicie ciepła, otwarta na drugiego człowieka, dzielącą się wiedzą i umiejętnościami a do tego niesamowity śpiewający artysta tworzący muzykę, która wyzwala niesamowite emocje.
Krzysiek Krzysiek z Kraków napisał/a Październik 25, 2016 o 11:29 pm:
Co można jeszcze dopisać do księgi skoro wszystko zostało już napisane? 😉 Łukasza poznałem przy małej robótce komputerowej jaką miałem przyjemność wykonać dla niego. Od samego początku znajomości mogę tylko napisać o nim jedno: super gość. Łukaszu, samych sukcesów - Twój komputerowiec. 😉 Pozdrówka również dla Roberta.
Miłosz Miłosz z Kraków napisał/a Wrzesień 11, 2016 o 12:06 pm:
Doceniam Łukasza jako kompozytora, instrumentalistę, wokalistę, ale także jako człowieka. Uwielbiam słuchać na żywo jego muzyki. Wierze że juz niedługo Polska kto wie może świat bedzie mogła słuchać melodyjnego głosu Łukasza. Serdecznie polecam
Tamara Mariola Tamara Mariola z Kędzierzyn - Koźle napisał/a Czerwiec 15, 2016 o 2:04 pm:
Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny, i napełniać łzami oczy kobiety. / Ludwik Van Beethoven /… i Ty, Łukaszu, to czynisz… Wieczór poetycki z Twoimi kompozycjami to raj dla duszy, takich chwil się nie zapomina, pomimo upływu czasu… Życzę uroczych, twórczych chwil, mnóstwa sukcesów…
Henryk Henryk z Kraków napisał/a Czerwiec 13, 2016 o 12:46 pm:
Łukasz to nie tylko świetny muzyk, który realizuje swoją pasję, ale również wspaniały człowiek. Życzę wielu sukcesów.
Leszek Leszek z Kraków napisał/a Czerwiec 2, 2016 o 5:59 pm:
Tworzy wspaniałe melodie, ilustruje tekst muzyką -przeżywa estradowo każdy utwór, który wykonuje. Jego muzyka współdziała z liryką w wierszu i zbudowana na tradycyjnych korzeniach rodzimych jest bardzo barwna wręcz ekspresyjna.
Marcin Marcin z Niepołomice napisał/a Czerwiec 2, 2016 o 3:02 am:
Łukasz Sokół - to muzyk o wielkiej wrażliwości, znakomity kompozytor i pianista. Wielokrotnie zaimponował mi swoją wyobraźnią muzyczną oraz umiejętnością stworzenia melodii idealnie pasującej do treści słów. Życzę wielu sukcesów!
Sylwia Sylwia napisał/a Luty 13, 2016 o 12:35 pm:
Pasja, radość życia - Łukasz. Zawsze spójny!